Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Inowrocław

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Inowrocław

    witam. nie wiem jacy dentyści w Inowrocławiu są dobrzy, ale wiem na pewno, że babka na Marulewskiej, BIEGAŃSKA jest zdecydowanie na nie. Zanim w ogóle cokolwiek Ci zrobi, najpierw musisz stracić 50 zl!!! na wizytę konsultacyjną (...). Ja byłem u niej, dałem tyle kasy, jeszcze odlew koniecznie zrobić chciała.kolejna kasa. Do tego żeby wyrwać dolną 8ke, stwierdziła, że najpierw wyrwie górne. Po konsultacji z dwoma innymi dentystami-chirurgami dowiedziałem się, że te zęby w ogóle nie mają związku z tą dolną 8ką i babka chciała po prostu mnie oszukać na 200 zł. Na kolejnej wizycie, kiedy niestety musiałem do niej iść, nie zrobiła nic! Zobaczyła zdjęcie zęba i stwierdziła, że ona go nie wyrwie, że trzeba do szpitala. No to ja chce już wychodzić, a ona hasło : to będzie 30 zł! ZA CO? Za 5 minut siedzenia i wypisanie skierowanie. NAPRAWDĘ NIE POLECAM. Do tego babka zapisuje dziennie więcej osób, żeby mieć większą kasę i ludzie narzekają, bo nigdy nie przyjmuję na godzinę, na którą jesteś umówiony, ja za 1 razem miałem 30 minut czekania, za drugim jeszcze więcej. a POZA TYM BABKA MA TAKIE ZĘBY, ŻĘ CHYBA NIE BYŁA U DENTYSTY KILKA LAT.
    A! I chodzi w fartuchu, przez który prześwitują olbrzymie, różowe gacie kąpielowe... :grin:
Pracuję...
X