Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dentysta - Łódź

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • juma
    odpowiedział(a)
    Ja byłam na przeglądzie w Enel-Medzie w Manufakturze w tym roku i jestem zadowolona, bo znaleziono mi ubytki, o których nie miałam pojęcia, bo poprzedni dentyści je ignorowali albo nie informowali o ich istnieniu. I dostałam zalecenie na zrobienie szyny relaksacyjnej z powodu podejrzeń bruksizmu - coś, o czym też wcześniej nie miałam pojęcia, że mogę mieć. Nie jestem przyzwyczajona do tak dokładnych wywiadów lekarskich, ale koniec końców jestem zadowolona, bo wiem, co wymaga leczenia w pierwszej kolejności.

    Zostaw komentarz:


  • Kamste2311
    odpowiedział(a)
    Z czystym sumieniem mogę polecić gabinet stomatologiczny Państwa Fabjańskich.
    Wyleczyli mi dwa zęby, które wcześniej zostały spaprane przez innego stomatologa.

    Zostaw komentarz:


  • Gosiak
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Nitka19 Zobacz posta
    Ja polecam tą klinikę mają bardzo dobrych specjalistów, super podejście do pacjenta i najnowszy sprzęt. Leczenie szybkie i bezbolesne.
    Widzę, że ceny nie są takie złe. Czy ktoś może wstawiał sobie tam, lub gdzie indziej implanty w kość? Szukam dobrego gabinetu w okolicach Łodzi.

    Zostaw komentarz:


  • Nitka19
    odpowiedział(a)
    Ja polecam tą klinikę mają bardzo dobrych specjalistów, super podejście do pacjenta i najnowszy sprzęt. Leczenie szybkie i bezbolesne.

    Zostaw komentarz:


  • penne
    rozpoczął temat Dentysta - Łódź

    Dentysta - Łódź

    Które specjalistę z Łodzi wybrać? Poproszę o Wasze porady/ wskazówki.
Pracuję...
X