Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bezbolesna wizyta u dentysty

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bezbolesna wizyta u dentysty

Bezbolezna wizyta u dentysty? Tak, to możliwe! Umów wizytę i przekonaj się sam. Kontakt:

Ja chodzę do scandinavian clinic, pracuje tam wielu wybitnych dentystów, osobiście chodzę do dr Adama Balczyńskiego, specjalizuje się on m.in. w implantologii, ale ogólniej jest chorurgiem, np mojej córce usuwał ósemki. Bardzo polecamy tego lekarza.

Komentarz

Zamieszczone przez Kasia22 Zobacz posta
      Bezbolezna wizyta u dentysty? Tak, to możliwe! Umów wizytę i przekonaj się sam.
      Ja chodzę do lokalnego dentysty i jest super. Złe wspomnienia mam z lat dziecięcych tylko i wyłącznie. Teraz medycyna poczyniła takie kroki, że ból jest tylko lekkim dodatkiem.

Komentarz

Ja chodzę, ale bez znieczulenia na fotel nie siądę.

Komentarz

W dzieciństwie miałam złe doświadczenia z dentystą, ale po długim czasie nadal się boję, mimo że medycyna się poprawiła, nie mogę nic na to poradzić.

Komentarz

Ostatnio znalazłem taki artykuł [url]https://firma-asmet.com.pl/2022/06/22/leczenie-kanalowe-pod-mikroskopem-warszawa-ktorego-wyselekcjonowac-dentyste-aby-odbylo-sie-szybko-i-bez-bolu/[/url] leczenie bez bólu u dentysty. Warto poczytać

Komentarz

Pracuję...
            X