Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opinie o Verde Clinic z Redy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Opinie o Verde Clinic z Redy

    Cześć wszystkim! od jakiegoś czasu mieszkam w Redzie i obecnie rozglądam się za dobrą kliniką stomatologiczną. Ostatnio obiło mi się o uszy, ze dobra jest Verde Clinic. Czy ktoś z Was miał już okazję się tu leczyć i zechce podzielić się opinia ? Z góry dziękuje

  • #2
    tak, ja jestem ich stała pacjentką od lutego cudowni lekarze, przemiła i bardzo pomocna obsługa na recepcji. Ja do tej pory robiłam leczenie kanałowe u doktor Matuszewskiej. bezboleśnie, w miłej atmosferze, najważniejsze, ze udało się uratować ząb )

    Komentarz


    • #3
      dzięki vani za odpowiedz, w takim razie jutro dzwonie i zapisuje się na wizytę, mam nadzieje, ze termin będzie w miarę szybki bo od wczoraj boli mnie wyrzynająca się od pół roku ósemka ;/

      Komentarz


      • #4
        i jak tam udało się umówić na wizytę ? daj znać koniecznie! ja idę w przyszłym tygodniu do doktor Kołackiej ale tym razem nie na leczenie zęba tylko na zabieg medycyny estetycznej ( będziemy walczyć z ogromną lwią zmarszczką na moim czole). Koleżanka juz u niej była na podobnym zabiegu i efekty po prostu wow!

        Komentarz


        • #5
          Hej, ja też mogę polecić Verde Clinic - byłem już kilka razy na leczeniu i jestem bardzo zadowolony. Bezboleśnie i profesjonalnie!

          Komentarz


          • #6
            udało się a nawet mało tego, już jestem po co do medycyny estetycznej to przyznam szczerze, ze sama myślę już o takich zabiegach od jakiegoś czasu i pewnie tez się skusze bo ogólnie klinika zrobiła na mnie świetne wrażenie

            Komentarz

            Pracuję...
            X