Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Strona internetowa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • oliviaivy337
    odpowiedział(a)
    Bądź szalonym szefem kuchni i graj w darmowe gry kulinarne w szaleństwie gier na czas ....

    Zostaw komentarz:


  • Olka87
    odpowiedział(a)
    Praktycznie do każdego rozwiązania da się dopasować najbardziej popularny CMS - Wordpress. Sprawdź jednak artykuł na temat optymalizacji Wordpressa - . I pamiętaj, że strona się sama nie wypromuje...

    Zostaw komentarz:


  • dawidmalkowski
    odpowiedział(a)
    Od siebie natomiast mogę polecić śląską agencję interaktywną . Świetni specjaliści zarówno w kwestii tworzenia stron jak i marketingu internetowego

    Zostaw komentarz:


  • rafalmikolajczyk
    odpowiedział(a)
    Jeżeli szukasz agencji interaktywnej, która zajmie się stworzeniem indywidualnego systemu CMS to zdecydowanie mogę polecić tą agencję:

    Zostaw komentarz:


  • koraldental
    odpowiedział(a)
    Tworzenie strony dla własnych potrzeb nie jest trudne tak jak to już napisali inni. Schodki zaczynają się gdy chcesz mieć indywidualną grafikę, logo, indywidualne funkcje na stronie. Wtedy polecam wynająć do tego odpowiednią firmę.

    Zostaw komentarz:


  • kazik2008
    odpowiedział(a)
    Na wordpressie postaw i już. W kilka dni powienieneś już umieć co i jak

    Zostaw komentarz:


  • Jonnix2
    odpowiedział(a)
    Gotowe szablony są na themeforest, a potem musisz tylko znaleźć kogoś kto Ci go zainstaluje, chyba, że sam potrafisz. nie jest to takie trudne.
    Ostatnio edytowany przez Jonnix2; 02.05.2016, 10:29.

    Zostaw komentarz:


  • miotk25
    odpowiedział(a)
    Wydaje mi się ze lekarze faktycznie nie zajmują się stronami, mają dużo innej roboty, od tego jest informatyk. Ja ze swojej strony mogę ewentualnie polecić pozycjonowanie stron internetowych którym zajmuje się firma , jesteś widoczny w internecie chociażby lokalnie - masz dużo więcej klientów

    Zostaw komentarz:


  • marco667
    odpowiedział(a)
    Dzięki, przyda się

    Zostaw komentarz:


  • apacz30
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ryszardk Zobacz posta
    Nie zgodzę się, że lekarz nie może sam poprowadzić strony. Jej budowę na pewno warto zlecić specjaliście, ale powiedzmy sobie szczerze, że to nie portal informacyjny czy sklep internetowy, gdzie trzeba nieustannie tworzyć nowe treści. Taka strona ma charakter informacyjny, więc zmiany na niej nie będą często wprowadzane. Warto jednak poszukać jakiegoś dobrego pozycjonera, żeby strona była widoczna w wynikach wyszukiwania.
    Zgadzam się. Prowadzenie takiej strony nie zabiera dużo czasu.

    Zostaw komentarz:


  • ryszardk
    odpowiedział(a)
    Nie zgodzę się, że lekarz nie może sam poprowadzić strony. Jej budowę na pewno warto zlecić specjaliście, ale powiedzmy sobie szczerze, że to nie portal informacyjny czy sklep internetowy, gdzie trzeba nieustannie tworzyć nowe treści. Taka strona ma charakter informacyjny, więc zmiany na niej nie będą często wprowadzane. Warto jednak poszukać jakiegoś dobrego pozycjonera, żeby strona była widoczna w wynikach wyszukiwania.

    Zostaw komentarz:


  • Basiencja
    odpowiedział(a)
    To prawda, tyle że lekarz, który najczęściej jest właścicielem gabinetu nie zajmie się prowadzeniem strony. Mogę polecić do prowadzenia strony i dbania o jej pozycję w sieci:

    Zostaw komentarz:


  • dent
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Hamilton Zobacz posta
    Witam, Szukałbym jakiegoś dobrego gotowego rozwiązania pod moją strone internetową, zalezałoby mi na takich funkcjach jak łatwe zarządzanie trescią(CMS), rezerwacja pacjentów, zapisanie danych pacjenta itp. Możecie polecić coś sensownego?
    Obecnie najbardziej rozwiniętym systemem CMS do zarządzania treścią serwisu jest Wordpress. Oprócz świetnej funkcjonalności, posiada również bardzo dużą ilość darmowych i płatnych pluginów, również takich jak zarządzanie rezerwacjami, sklepy (woocommerce) itp. Polecam!.

    Zostaw komentarz:


  • Adamkowski
    odpowiedział(a)
    Od siebie mogę polecić coś takiego jest to rozwiązanie specjalnie dostosowane pod dentystów, posiada też m.in funkcje jakie poszukiwałeś.

    Zostaw komentarz:


  • Ola_dent
    odpowiedział(a)
    Polecam firmę specjalizują się też w tworzeniu stron i oprogramowań dla dentystów. Sama korzystam z ich produktu z którego jestem bardzo zadowolona.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X