Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Strona internetowa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Strona internetowa

    Witam, Szukałbym jakiegoś dobrego gotowego rozwiązania pod moją strone internetową, zalezałoby mi na takich funkcjach jak łatwe zarządzanie trescią(CMS), rezerwacja pacjentów, zapisanie danych pacjenta itp. Możecie polecić coś sensownego?

  • #2
    Polecam CI firmę oni powiedzą ci co powinieneś zrobić i zaoponują rozwiązanie Nie są drodzy, ale godni polecenia

    Komentarz


    • #3
      Polecam firmę specjalizują się też w tworzeniu stron i oprogramowań dla dentystów. Sama korzystam z ich produktu z którego jestem bardzo zadowolona.

      Komentarz


      • #4
        Od siebie mogę polecić coś takiego jest to rozwiązanie specjalnie dostosowane pod dentystów, posiada też m.in funkcje jakie poszukiwałeś.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Hamilton Zobacz posta
          Witam, Szukałbym jakiegoś dobrego gotowego rozwiązania pod moją strone internetową, zalezałoby mi na takich funkcjach jak łatwe zarządzanie trescią(CMS), rezerwacja pacjentów, zapisanie danych pacjenta itp. Możecie polecić coś sensownego?
          Obecnie najbardziej rozwiniętym systemem CMS do zarządzania treścią serwisu jest Wordpress. Oprócz świetnej funkcjonalności, posiada również bardzo dużą ilość darmowych i płatnych pluginów, również takich jak zarządzanie rezerwacjami, sklepy (woocommerce) itp. Polecam!.

          Komentarz


          • #6
            To prawda, tyle że lekarz, który najczęściej jest właścicielem gabinetu nie zajmie się prowadzeniem strony. Mogę polecić do prowadzenia strony i dbania o jej pozycję w sieci:

            Komentarz


            • #7
              Nie zgodzę się, że lekarz nie może sam poprowadzić strony. Jej budowę na pewno warto zlecić specjaliście, ale powiedzmy sobie szczerze, że to nie portal informacyjny czy sklep internetowy, gdzie trzeba nieustannie tworzyć nowe treści. Taka strona ma charakter informacyjny, więc zmiany na niej nie będą często wprowadzane. Warto jednak poszukać jakiegoś dobrego pozycjonera, żeby strona była widoczna w wynikach wyszukiwania.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez ryszardk Zobacz posta
                Nie zgodzę się, że lekarz nie może sam poprowadzić strony. Jej budowę na pewno warto zlecić specjaliście, ale powiedzmy sobie szczerze, że to nie portal informacyjny czy sklep internetowy, gdzie trzeba nieustannie tworzyć nowe treści. Taka strona ma charakter informacyjny, więc zmiany na niej nie będą często wprowadzane. Warto jednak poszukać jakiegoś dobrego pozycjonera, żeby strona była widoczna w wynikach wyszukiwania.
                Zgadzam się. Prowadzenie takiej strony nie zabiera dużo czasu.

                Komentarz


                • #9
                  Dzięki, przyda się

                  Komentarz


                  • #10
                    Wydaje mi się ze lekarze faktycznie nie zajmują się stronami, mają dużo innej roboty, od tego jest informatyk. Ja ze swojej strony mogę ewentualnie polecić pozycjonowanie stron internetowych którym zajmuje się firma , jesteś widoczny w internecie chociażby lokalnie - masz dużo więcej klientów

                    Komentarz


                    • #11
                      Gotowe szablony są na themeforest, a potem musisz tylko znaleźć kogoś kto Ci go zainstaluje, chyba, że sam potrafisz. nie jest to takie trudne.
                      Ostatnio edytowany przez Jonnix2; 02.05.2016, 11:29.

                      Komentarz


                      • #12
                        Na wordpressie postaw i już. W kilka dni powienieneś już umieć co i jak

                        Komentarz


                        • #13
                          Tworzenie strony dla własnych potrzeb nie jest trudne tak jak to już napisali inni. Schodki zaczynają się gdy chcesz mieć indywidualną grafikę, logo, indywidualne funkcje na stronie. Wtedy polecam wynająć do tego odpowiednią firmę.

                          Komentarz


                          • #14
                            Jeżeli szukasz agencji interaktywnej, która zajmie się stworzeniem indywidualnego systemu CMS to zdecydowanie mogę polecić tą agencję:

                            Komentarz


                            • #15
                              Od siebie natomiast mogę polecić śląską agencję interaktywną . Świetni specjaliści zarówno w kwestii tworzenia stron jak i marketingu internetowego

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X