Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

REKLAMACJA !!??Usunięcie złogów i kamienia nazębnego (NFZ)

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • REKLAMACJA !!??Usunięcie złogów i kamienia nazębnego (NFZ)

  Witam,

  Właśnie wróciłem od dentysty . Zarejestrowałem się na zabieg usunięcia złogów i kamienia nazębnego na Narodowy Fundusz Zdrowia raz na 12 m-cy ten zabieg jest refundowany . A teraz do rzeczy cały zabieg trwał około 10 minut co już mnie zdziwiło , dentystka bardzo agresywnie podeszła do sprawy i sprawiła , że zaczęło się dosyć mocne krwawienie z dziąseł. Powiedziałem sobie no nic każdy dentysta robi po swojemu , jednak po powrocie do domu chcąc zobaczyć moje piękne i odkamienione zęby (jestem palaczem także spodziewałem się kolosalnej różnicy ) zęby z przody wyglądają tragicznie został na nich częściowy kammien a szpary między zębami ( które powinny się zrobić bo jak wiadomo kamień powoduje iż trzeba częściej używać nitki dentystycznej ). Dalej jest ich brak . Miałem już kilkukrotnie takowe czyszczenie i wyglądało to dużo lepiej . PROSZĘ O POMOC CO MOGĘ ZROBIĆ W TEJ SPRAWIE . ??? Czy jest jakiś sposób aby zareklamować daną usługę dentystyczną , bądź gdzieś zgłosić takowy fakt . Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc .

  POZDRAWIAM
  Łukasz z Gdyni

 • #2
  Zdjęcia

  Posiadam zdjęcia przednich zębów po zabiegu . Jeżeli ktoś chcący pomóc wyrazi chęc ich obejrzenia z przyjemnością podeśle .

  Pozdrawiam i jeszcze raz proszę o pomoc

  Łukasz z Gdyni

  Komentarz


  • #3
   Jest to bardzo przyjemny i miły po .... Ty pokręcił umieszczenie go .... Dzięki znaczne środki na umieszczenie go .... !!!   __________________________________________________ _________________________________________

   We are the leading the world in providing best dumps prep solutions. Our incredible offers for and gedare accessible at reasonable prices; our is very rare in IT world.
   Ostatnio edytowany przez Roman; 13.04.2015, 13:14.

   Komentarz


   • #4
    Zgadzam się
    ___________________
    & -

    Komentarz


    • #5
     oczywiście! idź i rób awanturę, nie daj sobą pomiatać, bo to że zabieg jest refundowany nie znaczy że moga Cie traktować w ten sposób. Idź na poprawkę.

     --

     Komentarz

     Pracuję...
     X