Podejmę współpracę z lekarzem stomatologiem

Dominika  
101   0   0   0   0   0

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Lubelskie
Miasto
lublin
Telefon kontaktowy
885409504
E-mail kontaktowy

Podejmę współpracę z lekarzem stomatologiem

Nowo otwarty Gabinet Stomatologiczny w Lublinie ,specjalizujący się m.in. w stomatologii estetycznej, implantologii endodoncji i protetyki,nawiąże współpracę z Lekarzem ortodontą,chirurgiem stomatologicznym,implantologiem oraz lekarzem stom.zachowawczej,który z pasją i zaangażowaniem podchodzi do pacjentów i wykonywanych zabiegów. OFERUJEMY: wysokie standardy pracy, pracę przy użyciu nowoczesnego sprzętu oraz przy użyciu wysokiej klasy materiałów, możliwość zakupienia dodatkowego sprzętu i materiałów w zależności od preferencji lekarza, pracę z czynną asystą na 4 ręce, pracę wyłącznie z pacjentami prywatnymi, przyjazną i serdeczną atmosferę, wsparcie merytoryczne ze strony całego Zespołu, miejsce parkingowe dla lekarza bezpośrednio przed budynkiem gabinetu. Wymagania szczegółowe: NASZE OCZEKIWANIA: umiejętność nawiązywania dobrych relacji z pacjentami, wykonywanie zabiegów z pasją i zaangażowaniem, dbałość o wysoką jakość i estetykę wykonywanych prac, chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. REKRUTACJA: Prosimy o przesłanie CV na adres mailowy. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Czy
wiesz, że...
  • Dzieci śmieją się około 400 razy dziennie. Dorośli ... tylko 15.
  • Jeśli Twoje zęby mają jasno żółty kolor, to oznaka że są zdrowe. Żółte zęby są najsilniejsze i trwałe. Jasno żółty to najbardziej naturalny kolor naszego uzębienia. Wybielając swoje zęby, tylko je osłabiamy.
  • Dentysta rozpoczyna badania wstępnymi oględzinami, często poprzedzonymi słowami: Proszę powiedzieć "Aaaaa"

sierpień 2018

Sortuj Dodaj
11sierp - 12sierp 1110:00sierp 12Zastosowanie nici PDO i nici haczykowych 4D BARB w zabiegach estetycznych oraz zabiegi wolumetryczne łączone nićmi z kwasem hialuronowy/wypełniaczami
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>